Lepička s bočním nanašením Digibind 88311 - A3

Vaše cena bez DPH: 154 900 Kč

Vaše cena s DPH: 187 429 Kč

  • Katalogové číslo: AVT-FA-88311-A3
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 7
  • Skladem: 0 ks

Lepička DIGIBIND 88311 do formátu A3 s bočním nanášením - HOT MELT

Lepička DIGIBIND 88311 disponuje nejen nasekávacím nožem pro zdrsnění hřbetu bloku, ale i frézou která hřbet odfrézuje a tím otevře vlákno papíru pro důkladné nasáknutí lepidla. Tento postup garantuje dobrou pevnost lepené brožury a umožňují vazbu nejen z volných listů, ale i zpracování knihařských složek. Výška odfrézování je 2 mm. V případě potřeby, např. při výrobě trhacích bloků bez obálky, lze frézu a lis obálky vypnout.

Stroj je vybaven ovládacím panelem s integrovaným počítadlem cyklů a autodiagnostikou, na kterém obsluha pohodlně provádí nastavení stroje. Nanášení lepidla je zajištěno dvěma válci a jedním stíracím plus samostatným systémem bočního nanášení lepidla.

Délku nanášení lepidla je možno naprogramovat na obou koncích bloku a vyhnout se tak přetékaní lepidla přes okraj. Zalisování obálky je prováděno motoricky po dojezdu bloku nad ruční založenou obálku. Lisovací sílu bočních lisovacích čelistí lze snadno nastavit na ovládacím panelu dle druhu papíru a tloušťky brožury.

Dobu lisování obálky lze taktéž nastavit časovým spínačem. Součástí lisu obálky jsou 2 otočné knoflíky, které umožňují snadné nastavení výšky lisu obálky na levé i pravé straně a tím určit míru přítlaku obálky na hřbet bloku. Tímto nastavením lze docílit ostré hrany vazby. Produkční rychlost je automaticky nastavena v závislosti na tloušťce bloku a teplotě lepidla. Model DIGIBIND 88311 je navíc vybaven bočním nanášením lepidla dle tloušťky bloku a to za pomocí automaticky nastavitelných koleček. Boční nanášení má oddělenou nádobu s lepidlem, takže je možno použít jiný druh pro hřbet i pro boky. Výkonná vývěva, umístěná ve stojanu stroje odsává papírový obrus z frézy.

- Maximální délka svazku 460 mm
- Typ tavného lepidla - HOT MELT
- Kapacita až 250 vazeb / hodinu

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky